Obsazení

Marek Hupač – zpěv
povolání: učitel
zpíval v kapele Taras Band, vedle Hibaj je členem kapely Garyho Hausbót.

Jan Lejčko – kytara
povolání: lékař anesteziologicko-resuscitační kliniky FN Plzeň
leader a duše kapely

Ivan Novák – kytara
povolání: lékař, primář metabolické JIP I. interní kliniky FN Plzeň
další duše kapely 🙂

Milda Šlesinger – baskytara
povolání: truhlář
hrál ve skupině Syrinx, Jazz Gang, Roadhouse a Mercy Street, vedle Hibaj je členem kapely Garyho Hausbót.

Tony Zimmel – bicí
povolání: hudebník
Hrál v kapelách The Stars, Jazz Gang, Roadhouse a Mercy Street. Dnes je členem kapel Six Or Three, Ohio Express (US) a vystupuje v několika jazzových formacích (Ivan Audes Trio, Donna Mama…). Účinkoval v pražských muzikálech Bídníci a Miss Saigon, hraje v muzikálech DJKT. Je z Dobřan!!! 🙂

Jan Sedláček – klávesy
povolání: ředitel Základní umělecké školy
Již při studiu na konzervatoři hrál v kapele Tarasband, 10 let byl členem Orchestru Václava Hybše, se kterým vystupoval s osobnostmi jako Karel Gott, Eva Urbanová, Helena Vondráčková, Karel Zich, Václav Neckář, Karel Hála, Hana Zagorová, Jitka Zelenková, Karel Černoch, Petra Janů, Jitka Molavcová, Jiří Suchý a další. Je členem orchestru operety a muzikálu DJKT a vyučuje na konzervatoři v Plzni.

Marek Špelina – flétna
povolání: hudebník
za studií na Konzervatoři hrál ve folkrockových kapelách Choroš a Kužel. Byl členem kapely Mercy Street a pravidelně vystupoval s kapelou Darrell Standing. Je členem souborů Musica Florea, Tre Fontane a pravidelně spolupracuje i s dalšími českými ansámbly „staré hudby“. Hraje v operním orchestru DJKT v Plzni a učí na plzeňské Konzervatoři. Také se stará o chod našich stránek.

Pavel Hrubý – saxofony
povolání: hudebník
Zastupuje jazzovou sekci naší kapely. Narozen 1970 v Sokolově. V letech 1985 – 1991 vystudoval konzervatoř v Plzni, obor klarinet. Během 90. let prošel různými formacemi, stylově napříč. Je dlouholetým členem orchestru DJKT Plzeň. Od roku 1998 do roku 2003 byl stálým členem Pražského swingového orchestru Jana Matouška. S orchestrem projel celou Evropu a natočil 3 CD. Je členem Big Bandu www.bend.cz (umělecký šéf Kryštof Marek). Jako člen www.bend.cz se v září 2005 podílel na natáčení CD s vynikajícím saxofonistou Tony Lakatosem. Dále působí v kapelách Nuo (leader Jakub Zitko) a Jazz Quintet Plzeň. Společně s hráčem na tabla a didgeridoo Tomášem Reindlem hraje v experimentálním projektu Tellemarkk, spolupracoval čtyři roky s Amit Chatterjee Alliance vedenou indickým kytaristou a zpěvákem Amitem Chatterjeem (10 let stabilní člen Joe Zawinul Syndicate). S vlastním projektem LIMBO natočil 3 CD, z nichž druhé, s názvem Kalimbo (Amplion Records 2007), bylo nominováno Akademií populární hudby na cenu Anděl 2008 za Album roku v kategorii Jazz a Blues. Spolupracuje s Pavlem Fajtem (bicí, elektronika) a s Dorotou Barovou (violoncello, hlas). Je zakládajícím členem Pigeon Saxophone Quartet.

Pavel Plánka – percussion
Absolvoval Státní konzervatoř v Praze ve třídě profesora Miloše Veselého.
Perkusista velmi širokého žánrového záběru spolupracuje jak s jazzovými kapelami, tak v doprovodných kapelách největších tuzemských hvězd populární hudby. http://pavelplanka.cz/